Sdílet
JMC Nový produkt 440W integrované 48V ac servo motor 1.4 N. m, IHSV86-30-44-48
Cena
3 451.15 Kč -26 %
4 727.60 Kč
Dostupnost Skladem

Název produktu: Integrovaný AC servo motor Napětí: 48VDC Model: iHSV86-30-44-48 Jmenovitý točivý moment: 1.4 NM Jmenovitý příkon: 440W Jmenovitý proud: 13.1 Jmenovité rychlosti: 3000 (OT / min) Výstupní hřídel velikost: 14*38 (MM) Hřídele připojení: s drážkou Rámu velikost: 86*86 (MM) průměr Příruby: 73 (MM) délka Těla: 158 ± 1 (MM) Kodér line: 1000 řádků O naší společnosti

Shenzhen Jen Motion Control Elektromechanika Co.,Ltd se sídlem v roce 2007, máme 10 let zkušeností v motion cotrol oblasti.

Naše hlavní produkty jsou krokového motoru pohony, krok motory, AC servo motor systémy, integrované krokové servomotory, integated krokem AC servo motory,STEJNOSMĚRNÉ kartáče a střídavými motory a pohonné systémy.poskytujeme také bezplatné mechaical produkty.například motor, spojky, převodovky a lineární pohyby.

Naše produkty jsou široce používány a uplatňovány v následujících odvětvích:polovodič,textilní, balení,laserové,zpracování dřeva, tisk,reklama,oblečení,mramorové a keramické,robotika a vojenské.

Naši zákazníci pocházejí froms celého světa:Evropské, Americké, Kanada, Střední Východ,Asie a tak dále!

Upřímně doufám, že můžeme mít channce spolupracovat!

FAQ

Q1. Jaké jsou vaše produkty lze použít ?

A: Naše produkty lze použít v CNC routery ,CNC frézky , rytecké stroje, p ackaging stroje, plnicí stroje, řezací stroje, p rinting stroj ,l aser stroj, řezbářské stroje, etiketovací stroje a tak dále.

Q2. Jaký typ Platby m ethods přijímáte ?

A: můžeme přijmout Paypal ,Western Union ,TT

Q3: Jaké s námořní metody používáte ?

A: 1) F nebo vzorky nebo malé dávky , letecká doprava je doporučeno . (DHL,Fedex,TNT, UPS ,EMS nebo Aramex) ,Budeme poskytovat sledovací Ne. Jednou jsme si to poté, co jsme loď z produktů.

2) Pro sériovou výrobu, nebo velkou dávku, námořní doprava /sea zásilku je doporučeno .

Q4: Co je hlavní čas mé produkty?

A: dodací lhůta : standardní vzorky , 2 - 5 dní bude OK .

Pro hromadnou výrobu , dodací lhůta závisí na množství, které potřebujete .

Poznámka:

Někdy vaše místní celní orgány mohou účtovat daně z vás. pak byste měli věnovat i t získat balíček, někdy ne.Přesný čas doručení se zpožděním na poště a zvyky, nemůžeme kontrolovat to. Pokud výrobek zpoždění, pl s platit více trpělivosti čekat a zeptejte se nás prodloužit termín dodání pro vás.

Otázka č. 5:Jaká je vaše záruka ?

A: Záruční doba : 12 měsíců . A zajišťujeme celoživotní servis a po-prodejní servis.

Q6:Lze získat zdarma vzorek?

A :Omlouvám se, jsme don ' t poskytnout vzorek zdarma.

Štítky: obvod servo motor, servomotor ac 48v, minleaf nps3010w, dioda 488nm, 200a napájecí zdroj, 400w servo, ev motor, jmc ihsv86, ac servo 200w jmc, jmc servo.

Certifikace ce
Fáze 3
Typ Hybridní
Číslo Modelu IHSV86-30-44-48

Napsat recenzi

Související produkty