Sdílet
RCAWD 2KS Přední Zadní Cvd Univerzální Hnací Hřídel Pro Rc Hobby Model Auta 1/10 Fs Racing Buggy, Truggy s-Samozřejmě Desert Buggy RCAWD
Cena
172.09 Kč -34 %
264.66 Kč
Dostupnost Skladem

2KS Ocel Přední, Zadní Cvd Univerzální Hnací Hřídel Pro Rc Hobby Model Auta 1/10 Fs Racing Buggy, Truggy s-Samozřejmě Desert Buggy RCAWD

Balení Množství: 2ks

Hmotnost(g): 34

Popis: Stříbrný Je #45 Oceli Materiál, Černá Je Železo Materiál, Přední A Zadní Cvd Hnací Hřídel

____________________________________________________________________________________________________________________________

O Produktech

O Barva : Kovové výrobky byly barevné anodická oxidace léčba . Někdy barva bude trochu jiný, jako anodická oxidace léčba . Doufám, že víš, že to před cílem.

O Nuly : Protože kov je velmi snadné být poškrábaný. Kovové výrobky mohou být některé vady na povrchu jako je scratch. Doufáme, že vaše pochopení.

O Různých Dávkové zpracování: možná každý dávkový proces bude nějakou différents s vzhled, to nebude mít vliv na produkty, pracovat. Doufám, že víš, že to před cílem.

O Dodací Adresu 1. potvrďte prosím, správnou adresu, než aby . Pokud potřebujete změnit adresu, po objednávce , prosím, zrušit a mít novou objednávku s správnou adresu . 2. prosím nabídky na mailovou adresu v angličtině. Analphabetic systém adresa nebude zaslán prostřednictvím přepravní společnosti . A tuto objednávku lze zrušit . www.praktickylekar-praha6.cz Premium, Doprava Na Ruský Kupující 1. Přijímač Jméno kaši být cestovní pas na jméno. 2. Měsíc hodnota by měla být menší než 1000 euro, a váha by měla být nižší než 31 kg . Nebo budete muset platit daň . 3. Množství výrobku v jedné velikosti nebo barvy , by nemělo být více než 5 ks . Nebo budete muset platit daň . 4. Po doručení Objednávky, přepravce vás bude žádat, aby nabídka číslo pasu , číslo pasu, jméno a číslo pasu Datum Vydání . A vy budete muset podepsána Celní odbavení licenční smlouvy on-line.

Kontaktujte nás pro vrácení peněz do 15 dní, pokud nechcete dostávat po 60 poštovné dní. Nabízíme sledovací číslo, které má informace o sledování . Vadí, pokud je výrobek rozbité při dopravě.

Štítky: kovové univerzální koníčky, Kost Pro Psa Hnací Hřídel, univerzální koníčky traktory, rám rc, křídlo buggy, buggy shell, fsi6b, himoto, univerzální koníčky truck, rc přijímač futaba.

Název produktu Přední Zadní Cvd Univerzální Hnací Hřídel
Použitelné RC Auta buggy truck
Číslo Položky 511466
Materiál Kovové
Pro fs racing 53810
Značka RCAWD
zdroj paliva elektrické
Nástroj Dodávky Sestavené třídy
Seznam Balíček 2 KS ( Pár)
Číslo Modelu 511466
Pro Typ Vozidla Auta
Čtyři-Pohon kola Atributy Shell/Rám/Křídlo/Kus
Stupnice 1/10
Upgrade Díly/Příslušenství Přední Zadní Cvd Univerzální Hnací Hřídel
RC Díly A Accs Konektory/Kabeláž
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Přední Zadní Cvd Univerzální Hnací Hřídel ví Kuželové Ozubené kolo Poháru Adaptéry
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky

Napsat recenzi

Související produkty