Sdílet
Velkoobchodní SIJIBOSI 9"/225 mm Půlkruh Aplikační Pistole
Cena
88.15 Kč -8 %
96.76 Kč
Dostupnost Skladem

APLIKAČNÍ PISTOLE

Popis: zbraň z těla, je vyrobena z vynikající oceli,odolnější.Zince slitiny rukojeť je agility a firmy.brzda je dobrá.

1 . 100 % Spokojenost Zaručena, Pokud nejste spokojeni s předměty, z jakéhokoli důvodu, prosím, neváhejte nás kontaktovat. budeme reagovat do 24 hodin. 2 . Nové Poštovné a balné Máme loď do zemí vybraných. Jsme loď položek v rámci 4 dny po obdržení platby. Jsme vždy po své položky China Post (15-25 pracovních dní být přijata). Normálně vaše zásilka dorazí bez problémů. Ale někdy, vzhledem k neočekávané faktory, to bude mít zpoždění několik dní na cestě. Pokud nemáte obdržíte položku po té, nejdříve nás prosím kontaktujte, my vám nabízíme rozumné řešení. pokud chcete získat pozemek naléhavě ,můžete si vybrat express s jejich náklady na dopravu . Pak dodací lhůta se sníží o 5-10 pracovních dnů. Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo jakékoliv speciální přání, prosím, kontaktujte nás. my vám odpovíme do 24 hodin . 3. Způsob platby přijímáme Platební Metody na www.praktickylekar-praha6.cz přes alipay jak je uvedeno níže: 4. Zpětné vazby jsme laskavý a upřímný ali prodávajícího. doufáme, že každý zákazník bude líbit jejich nakupování z mé ali obchodě . budeme jít přes naše zpětnou vazbu soubor v pravidelnou dobu, a opustí pozitivní zpětnou vazbu pro všechny naše druh zákazníků.

Pokud jste spokojeni s nákupy zde, pozitiva, chtěl bych být ocenil. a pokud budete mít jakékoli otázky týkající se transakce, prosím, neváhejte a kontaktujte mě před odjezdem jakékoli zpětné vazby. Děkuji.

Štítky: nástroje na frézování kovů, paint station, pneumatická aplikační pistole, ruční malty, utěsnit zbraň, zbraň hračka, gun kovová pistole, pistole tmel, mrzutý, frézovací nástroje 19.

Značka SIJIBOSI
Napájecí Zdroj manuální
DIY Dodávky Obklady
Číslo Modelu BS323091
Typ Aplikační Pistole

Napsat recenzi

Související produkty