Sdílet
KFI-40 Live Optické Vlákno Identifikátor Komshine s LED Displejem Určení Směru Zlomit Checker FTTH Testovací Nástroj
Cena
2 328.01 Kč -8 %
2 558.21 Kč
Dostupnost Skladem

KFI-40 Live Optické Vlákno Identifikátor Komshine KFI-40 s LED Displejem Určení směru zlomit checker FTTH Testovací Nástroj

Vlastnosti:

* Uveďte signál směr a sílu na vlákninu

* Uveďte, signál přítomnost nebo nepřítomnost(Živé nebo dark fiber)

* Efektivně identifikuje dopravní směr a frekvence tónu (270Hz, 1KHz, 2KHz) s akustickým varováním

* Zobrazuje relativní core power

* Není nutné nahradit adaptér

* Nižší spotřeba indikace

* Stavět v VFL funkce

Specifikace :

Zjištěné Vlnové délce 750nm-1700nm Vložný útlum 1.0 dB Typ Vlákna <3mm Vlákno Identifikovat Druh Signálu 270Hz/1KHz/2KHz Typ Displeje LED Typ Detektoru 1mm Technologické Minimální detekce power-35dBm(1550nm)

-30dBm(1310nm) Alkalické Baterie 2*AA baterie Životnost Baterie >60H pracovní Teplota 0~+50℃ Skladovací Teplota -20~+60℃ Hmotnost 150 g Rozměr 230*43*48 mm další Funkce Měření Výkonu Auto-off funkce

Seznam Produktů:

1. Identifikátor * 1 ( baterie není zahrnují )

2. Látkový sáček * 1

3.Provozní pokyny *1

Štítky: bezplatné wi-fi checker, Joinwit, ftth, fiber optic, sítě o2 checker, vlákno id, 3d tiskárny, formbot, sada ftth, usb napájecí checker.

Kompatibilní TP-link
Číslo Modelu KFI-40
Vlákno Typ Single Mode
Původ ZW(Původu)
Velikost 20cmx20cmx20cm
Typ Konektoru SC/APC
Položka Délka 1m
Značka Joinwit

Napsat recenzi

Související produkty