Sdílet
Suché oko mokré brýle suchý hydratační brýle mokré ochranné brýle proti záření, modré světlo
Cena
1 234.92 Kč -13 %
1 435.95 Kč
Dostupnost Skladem

Suché oko mokré brýle, suché hydratační brýle, vlhké ochranné brýle proti záření, modré světlo

1, full-těsnění fit brýle, může účinně zvýšit vlhkost kolem očí, lock up odpařování slz, a zároveň izolovat prach zabránit opar a PM2.5, udržet oči čisté. 2.Pro suché oči, konstrukce, použití oblouku skladování vody, zvýšení pohodlí při nošení, zároveň zmírnit suché oči, stahující oči, slzy a další problémy, suché oči a počítače pracující potřebují trochu funkční brýle. 3. Tento produkt může být vybaven krátkozraké čočky, presbyopie čočky a anti-blue light čočky. Doporučuje se, aby poté, co budete nosit to správně, vyberte si vaše místní brýle obchod s krátkozraké brýle.

Silikonové připojen rám,Oběžné Těsnění Fit, zpomalují vypařování vody kolem očí, prodyšné póry a splňují potřebuje kyslík z očí.

O poštovné a zpětnou vazbu:

Doprava: 1.Položky budou odeslány do 1-5 pracovních dnů. 2.Budeme posílat položky do 1-5 pracovních dnů po obdržení platby vymazány bez další speciální situace. 3.Položky jsou dodávány prostřednictvím mezinárodní letecky china post,Obvykle,poskytujeme doporučený balík služeb pro položku poštovné,s sledovací číslo.Za normálních okolností,doprava trvá cca 15-30 pracovních dnů.Někdy doručení bude trvat déle, pokud balíček je vybrán celní namátkové kontrole. 4.Dodací lhůta v konečném důsledku závisí na účinnosti celní a kurýrní služby společnosti. 5.Pro mezinárodní Kupující,prosím, na vědomí: Dovozní cla ,daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena jednotky.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady.Jsme zodpovědní pouze za poštovné,protože nejsme zodpovědní za celní odbavení. Kupující musí zvládnout celního odbavení tím, že je vlastní,。 Zpětnou vazbu: 1.Vaše zpětná vazba je opravdu pro nás důležité,věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby,děkuji moc. 2.Nabízíme vždy nejlepší ceny pro nejlepší produkty a služby pro vás. 3.Prosím, kontaktujte nás přes www.praktickylekar-praha6.cz nebo E-mailu před odjezdem neutrální (3 hvězdičky) nebo negativní(1-2hvězdičky)zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde .děkuji.

Štítky: zelené li, anti dámské brýle, barner počítačové brýle, postel kryt, anti blue ray počítačové brýle muži, anti fog brýle, rám skla, progresivní modré světlo brýle, postel chránit, modrá klidu brýle.

Materiál PC
Speciální Funkce Radiační Ochrana
Styl ŽENY
Značka NE-WOLAND

Napsat recenzi

Související produkty