Sdílet
1200W Mini Domácnost, Zdravý, Horký Vzduch bez Oleje kukuřice Maker Stroj Kukuřice za Pro Domácí Kuchyni, Eu Plug
Cena
453.32 Kč -10 %
503.69 Kč
Dostupnost Skladem

1200W Mini Domácnost, Zdravý, Horký Vzduch bez Oleje kukuřice Maker Stroj Kukuřice za Pro Domácí Kuchyni, Eu Plug

nstructions pro použití:1. Otevřete průhledný kryt na stroj do kukuřice jader. (Tato příchuť kukuřice stroj může dělat jen to ne dát jiné koření, takže stačí dát malé kukuřice na OK),2. Nahradit průhledný kryt a zavřete lžíce rukojeti.3. Umístěte nádobu v přední části kukuřice stroj vývoz kukuřice nainstalovat.4. asi 2 - 3 minuty po kukuřici začal foukat od otevření.

5. Když kukuřice stroj kukuřice vložka žádný zvuk exploze, by měl okamžitě vypnout vypínač. Odstraňte horní část těla (horké povrchy je třeba se vyhnout, aby nedošlo k popálení), s rukou kolem dolní části těla, zbývající obilí do kontejneru.6. Přidejte všechny druhy koření (džem, kečup, máslo, mléko, atd.) můžete jíst,7. Pokud budete pokračovat kukuřice 2 krát, pak každý roztržení, musí být od sebe alespoň 10 minut mezi květiny.

Opatření:1. Před použitím, prosím, přečtěte si pozorně návod.2. kukuřice stroj v průběhu své práce, netlačte na vnitřní povrchová teplota je vyšší.3. Zákaz napájecí kabel, zástrčka nebo jiné části kukuřice stroj ponoří do vody, aby se zabránilo dae stroje a úrazu elektrickým proudem.4. zjistil, že při použití kukuřice stroj, napájecí kabel je daed, přestat používat

5. Používejte správné kukuřice stroje a příslušenství, aby se zabránilo umělé provoz a způsobit požár nebo zranění.6. Použijte zástrčka musí být vytažena ze zásuvky před čištěním nebo od doby, dokud se v pohodě před instalací nebo odstranění přílohy.7. Přesunout nebo opravy kukuřice stroj, měli byste odpojte napájecí kabel a ostatní kukuřice stroj vychladnout před přechodem, nebo servis.

8. Při použití kukuřice stroj, nemůže přidat vodu, olej a další přísady do kukuřice, aby se zabránilo dae do částí stroje.9. kukuřice stroj v práci, můžete odstranit horní část těla, aby se zabránilo létající kukuřice nebo horkého povrchu popáleniny.10. Vyhněte se kovové kartáče k čištění kukuřice stroj, kukuřice stroj, aby se zabránilo dae na vnitřní a vnější povrch ochranné vrstvy.

11. Sklo, kovové předměty a jiné předměty nebudou zpracovány do vložky kukuřice stroj, aby se zabránilo požáru nebo nebezpečí.

12. kukuřice stroj by neměl být umístěn v kartonu, plastu, papíru a tak dále použít, aby se zabránilo požáru.

13. Po dokončení pomocí kukuřice stroj by měl přepnout na ""off"" (OFF) poloze.

14. Nepoužívejte venku kukuřice stroj by měl být umístěn v suchém prostředí.

15. Kukuřice stroj je určen pro domácí použití.

16. Použití nesmí odejít, zakazuje používání dětí.

barva:červená

Plug Typ:EU Plug,to se týká Indonésie, Německo, Francie, Španělsko, Itálie a tak dále.

Materiál:PP shell + hliníková slitina vložka

velikost:27*12*11cm

Obsah Balení:

1*kukuřice Stroj

1*Napájecí Adaptér

1*Uživatelská příručka

Poznámky:

Prosím přečtěte si návod před použitím. Děti by měly být v doprovodu rodičů, když používáte zařízení.

Tipy:

Po kukuřice je hotovo, můžete přidat mléko, smetana, čokoláda, cukr, sůl, kečup nebo jiné příchutě se vám líbí. Pak můžete ochutnat mnoho různých chutné kuří oka. Užijte si svůj DIY kuří oka.

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: popkornovač, pro popcorn maker, cachepo, olla pop corn, cukyi popcorn maker, kukuřice pop, velké pop corn, komerční stroj na popcorn, hrachová popper, savisto popcorn maker.

Certifikace CE
Číslo Modelu mini popcorn stroj
Napětí (V) Další
Typ Další
Výkon (W) 1200W
Značka FGHGF
Funkce Další
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty