Sdílet
STA 3100 Dual Tip Fixy, Pera Nastavit Živé,Bezpečné, netoxické vodové Barvy S Jemným Široký Tipy Pro Kreslení, Umění, Řemesla,Kaligrafie
Cena
224.89 Kč -33 %
340.65 Kč
Dostupnost Skladem

Sta 3100 Dual Tip Fixy, Pera Nastavit Živé, Bezpečné A Netoxické Vodové Barvy S Jemnou A Širokou Tipy Pro Kreslení Umění & Řemesla Kaligrafie

Tipy: Pokud chcete vybrat všechny barvy, prosím, řekněte nám, barva číslo.

1/Dual Tipy:STA akvarel, marker má dvojí tipy,širokou špičku v 1-4mm pro Stínování a Míchání,1mm jemný hrot pro vyznačení a Jemné Detaily. STA akvarel markerů umožňuje psát jak tenké a tlusté čáry a vytvářet různé styly, skic a vzorů.

2/Brilantní barvy:STA vody barevných značek má 80 Zářivé Barvy. Barva marker můžete Psát na jakýkoli Non-porézní Povrch, včetně Zrcadla, Skla a kovu, je k dispozici, jediným omezením je vaše kreativita. Rychleschnoucí, Barevné. 3/ Non Toxické: STA Markery inkoust bez Toxických, Vynikající pro akvarel barvy na papír, barvy mohou být rozptýleny s vodou a smíšené dokonale.

Štítky: široký hrot pera, sada pastelové tužky, Jinhao 159, kašna pero jinhao, pero tombow, odolat značku, tkanina značka pero, tužka tombow, brush pen tombow, koi značku.

Typ Art Marker
Smazatelný, Nebo Ne No
Číslo Modelu 3100
Značka STA
Množství V Balení 12/24/36/48colors
Balení Sada
Barva Množství 12/24/36/48colors
Razítko No

Napsat recenzi

Související produkty