Sdílet
Auto Výfukové Zvuky Tlumiče podtlakový Ventil Tlumič Čerpadlo Pracuje 1Inlet na 2Outlet Dálkový Ovladač
Cena
2 527.28 Kč -34 %
3 888.12 Kč
Dostupnost Skladem

Podtlakový Ventil Tlumič výfuku s 1 vstupem a 2 zásuvky

O nainstalovaných:

Levý tlumič a pravý Tlumič:

Prosím, čelí zadní části vozu, vlevo je vlevo tlumiče, právo je právo tlumič výfuku! Číslo 1 je levý tlumič a Č. 2 je správné tlumiče na následujících obrázcích.

Mají 3 velikosti:

Zdarma, aby se logo na tlumič výfuku a control box.

Pokud potřebujete, aby vaše logo nebo text na tlumič výfuku a control box. Je to zdarma udělal, Prosím, zanechte vzkaz v objednávce. Díky. Pozice je následující:

Baterie v ovladači:

Některé logistické nemůže mít baterie, takže pokud tam je žádné baterie v dálkovém ovladači, když jste jej obdrželi, můžete tlačítko koupit baterie s model CR2016 nainstalován sami!

O cla:

Nákladní nezahrnuje cla v pořadí. Krabice je velká a těžká našich položek,takže někdy celní požádat o cla s vaší objednávkou. Prosím, pochopit, že, a to. Prosím, zanechte vzkaz v objednávce, pokud budete potřebovat poznámek v lodní nákladní list a faktura. Užijte si nakupování.

SINCAR Výrobce:

ZHEJIANG SINCAR TECHNOLOGY CO.,LTD Specializujeme se na vývoj a výrobu automobilových výfukových ventilů produkty systému. Elektrický ventil a podtlakový ventil a ventil a tlumič výfuku tlumič výfuku tip atd. Vítáme prodejců z celého světa, aby spolupracovat, dáme nejvýhodnější velkoobchodní ceny.Prosím, chatovat s námi, pokud máte zájem. Kontaktovat on-line zákaznický servis, bude vám kontaktní informace správce.

Štítky: výfuk pro baja 5b, audio auto, auto výfukové, výfukový zvuk reproduktoru, tlumič výfuku, výfukové tip, nk tlumič výfuku, tlumič zvuku, linea auto výfuk, auto výfukové potrubí.

Výrobce Číslo Dílu SK-1002
Speciální Funkce Ovládání Tlumiče Zvuky
Další Číslo Dílu 1002
Certifikace CE
Výměnu Číslo Dílu SK-0000
Typ tlumič výfuku
Typ Materiálu Z Nerezové Oceli
Původ KN(Původu)
Země/Region Výroby Automobilů svět
Montážní Poloha Zadní

Napsat recenzi