Sdílet
AiSpark Romeo V2 - Arduino Robot Desky (Arduino Leonardo) s Motor Driver
Cena
596.25 Kč
Dostupnost Skladem

ÚVOD

Romeo V2 - Robot Control Board s Motorem Ovladač (Kompatibilní s Arduino), je určen zejména pro robotické aplikace a rozšířené zařízení. Romeo výhody z Arduino open-source platforma, je podporována tisíce open source projektů, a může být snadno rozšířena s Arduino kompatibilní Štíty. Integrovaný 2 způsob DC motor driver a Xbee socket umožňuje spustit váš projekt okamžitě bez nutnosti další motor driver nebo bezdrátové štít.

Další zlepšení Romeo V2 je, že podporuje krokové řízení motoru.

Romeo V2 - Robot Control Board s Motorem Ovladač (Kompatibilní s Arduino) se chová jako Arduino Leonardo založeny na čipu ATmega32u4, můžete program přímo z Arduino IDE 1.0.1 nebo novější verze. Protože ATmega32U4, jak je to jediný mikrokontrolér, Romeo V2 je jednoduchý a snadno ovladatelný. Na 32U4 chipset zvládá USB přímo, kód knihovny jsou k dispozici, které umožňují představenstva emulovat počítač, klávesnice, myš, a další pomocí velmi zajímavé, USB-HID protokol! Nejlepší výhodou je, že ATmega32u4 má dva sériové porty, které umožňují nahrávání skic, aniž by odstranění bezdrátových modulů. Ladění je již bolestivé úkol. Historie verzí Romeo V2 také zlepšuje napájení, je nyní přepínač pro výběr zdroje napájení buď z USB nebo z externího zdroje. Romeo V2.2 redesigns napájecí systém pro zlepšení stability ADC obvodu. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ NABÍZÍ Široký provozní vstupní napětí Přímo podpora Xbee a XBee form factor wifi, Bluetooth, a RF moduly ON/ OFF spínač pro ovládání systému napájení z externího výkon motoru 3 Digitální I/O rozšíření (D14-D16) S1 - S5 spínač vyměňte skok čepici, umožňuje bezplatné používání pro GPIO. Micro USB místo-B USB konektor Analogové snímače rozšíření port: Oranžová pro Signál, Červená je Vcc, Černý na GND Poznámka: analogový senzor port pin mapování na Romeo v2 se liší od staré verze. Prosím, vyberte "Arduino Leonardo" při použití "Arduino IDE".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ SPECIFIKACE DC Napájení: napájení přes USB nebo Externí 6V ~ 23V DC DC Výstup: 5V(2A) / 3.3 V DC driver Motoru trvalý Výstupní Proud: 2A Mikrokontroléru: ATmega32u4 Bootloader: Arduino Leonardo Kompatibilní s Arduino R3 pin mapování Analogové Vstupy: A0-A5, A6 - A11 (na digitální piny 4, 6, 8, 9, 10, a 12) PWM: 3, 5, 6, 9, 10, 11, a 13. Poskytuje 8-bitové PWM výstup 5 klíčových vstupů pro testování Auto-snímací/spínací externí napájení vstupní Sériové Rozhraní TTL Úroveň, Podpora USB Samec a Samice Pin Záhlaví Vestavěný Xbee socket Integrované zásuvky pro RF Modul APC220 a DF-Bluetooth Modul Tři I2C/TWI Rozhraní Pin Nastaví (dvě o 90°pin záhlaví) obousměrný Motor Driver s 2A maximální proud Jednoho Krokového Motoru Pohonu s 2A maximální proud Velikost: 89 x 84 x 14mm (3.50 x 3.31 x 0.55") ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ DOKUMENTY Romeo krokový motor ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ DODACÍ LIST Romeo V2-Vše na jeden Ovladač x1 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ PROJEKTY

Štítky: robotics arm, arduino leonardo r3, ovládanou robotickou ruku, arduino mega 2560 ch340, arduino štít, arduino robot kit, dfrobot senzor, arduino nano, arduino dfrobot, arduino mega.

Značka DFRobot
Původ KN(Původu)
Demo Typ Desky RUKU
Certifikace NIC

Napsat recenzi

Související produkty