Sdílet
ATAUDIO Hi-XLR Kabel s Vysokou Čistotou OCC 2XLR Samec Samice Kabel pro propojení s Mikrofonem ,Multimediální, zvukové ,amp
Cena
795.30 Kč -27 %
1 104.58 Kč
Dostupnost Skladem

ATAUDIO Hi-XLR Kabel k propojení s Mikrofonem ,Multimediální, zvukové ,amp

1. Vysoká čistota čistý měděný vodič s dvojitým stíněním umožňují maximální přenos signálu, snižuje deformace a ztráta signálu, aby se vaše hudební zařízení, výkon.

2. Použitý originální čisté mědi vysoké čistoty zvukového signálu řádků, každý řádek přidat jeden postříbřené jádro nervy , jeho hlavní úlohou obnovení audio fidelity zvukové pole, takže bezztrátový přenos audio signály mají dostatečné záruky . To je také Obohatit hudební detaily , jasnější a transparentnější .

3. Používají XLR konektory z Tchaj-wanu , který je vyroben z mědi-pozlacený konektor, metal shell, a výhody z kovu shell může být odstíněn od vnějšího zasahování.

4. Stínění: měděné a Al-fólie, dvojité stínění

5. Balení : 1 pár XLR kabel 6.Aplikaci jsem nterconnection s Mikrofonem ,Multimédia, zvuk ,zesilovač a reproduktory surround .

Štítky: jack xlr, audio kabel, 35 xlr, sluchátka v uchu kz, hi-fi audiocrast, sluchátka f1, qls hi-fi, audio kabel occ, hi-fi he400, audio kab.

Balíček Ano
Konektor B jack
Značka ATAUDIO
Stínění Kombinace
Aplikace multimediální
Balení Sáček
Pohlaví Muž-Žena
Konektor XLR
Vnější Průměr 8MM
Typ hi-xlr kabel
Číslo Modelu Zelená Růže X11

Napsat recenzi

Související produkty