Sdílet
USB Nabíječka Přenosné Multi Port USB Rychlá Nabíječka 6 Port USB Zásuvky, Rychlá Nabíječka s LCD Displejem pro Chytrý Mobilní Telefon
Cena
441.61 Kč
Dostupnost Skladem

POPIS:

Napájení 6-Port Inteligentní USB Nabíječka otočí kabel můra do čisté a organizované nabíjecí stanice, která potřebuje pouze jeden výstup. Zapomeňte, že váš smartphone, tablet, rodina a přítel je zařízení zapojeno do jiné zásuvky ve zdi, všechny nad místem, které nejsou vhodné k použití. Jednoduše upevnit až 6 zařízení na jeden výstup s výkonem 6-port Inteligentní USB Nabíječka, ušetřit prostor a vytvořit organizované prostředí pro snadné používání a klid.

VLASTNOSTI:

1. Silný kompatibilita: - Super kompatibilitu pro IPAD, IPHONE, SAMSUNG mobilní telefon, tablet Pc a další mobilní telefon.

2. Pohodlné a praktické: - Jednoduše připojte AC napájecí kabel k adaptéru napájení pro mobilní telefony, ale také zároveň pro několik nabíječku na mobil, nabíječku na mobil, aby se zabránilo vícenásobné zásuvky chytit jev.

3. Smart pohodlí: - Pomocí nejnovější digitální produkty nabíjecí proud automatické inteligentní funkce detekce, intimní ochranu vašeho mp3, mp4, IPDA, DV, mobilní telefony, digitální fotoaparáty a další Digimon, značně zvyšují bezpečnost výrobku a životnost.

4. Ochrana životního prostředí: - Kompatibilita, nabíjení objekt nespoutané, vyhnout se používání více nabíječek. MP3, MP4, DV, Bluetooth hands-free, všechny druhy mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a dalších digitálních produktů všechny 5V napájení, nabíjení.

SPECIFIKACE:

1. Barva: Bílá

2. Materiál: Vysoce kvalitní PC

3. Vstup: AC 100-240V 50-60 Hz

4. Výstup: DC 5V 30W celkem

5. Konektor: USA/EU/UK Plug

6. 6 USB porty:Jeden port USB výstup maximální 3.5, 6 USB porty celkový maximální výstup 6A.

7. Čistá hmotnost: 240 g / 8.5 oz

8. Zásuvka velikost: 8,8 x 8,6 x 3,8 cm (L x W x H)

9. Délka kabelu: 125 cm Balení

FPACKAGE:

1* 6 port USB nabíječka

1* US/EU/UK Plug Napájecí Kabel

Štítky: průmyslové usb nabíječka, a5 škoda octavia, nabíječka telefonu, multi 6 port usb nabíječka, škoda yeti, japonsko usb, hdmi port ps4 slim, značka usb nabíječka, multi portu usb nabíječka uub, nabíječka usb.

Inteligentní Nabíjení Ano
Značka liitokala
Typ elektrické
Rychlé nabíjení Ano
Displej Ano

Napsat recenzi

Související produkty