Sdílet
Bluevida Mini Vodík Bohaté Vody Generátor s DuPont N117 SPE PEM dvoukomorový Přenosný Kapesní ORP -600mV Generátor Vodíku
Cena
1 357.97 Kč -55 %
3 086.20 Kč
Dostupnost Skladem

Na světě nejmenší přenosné vodíkové vody generátor

Je to jen přenosný vodíku vody generátor, neobsahuje lahve, takže to je velmi malý, vhodný pro cestování a přenášení. To může být přizpůsoben na většinu lahví minerální vody na trhu. Samozřejmě, máme také vybavený s menší adaptér pro širší rozsah aplikací.

Bluevida DuPont N117 SPE PEM ORP -600mV Generátor Vodíku

Vodík, voda absorbuje do svého těla snadno zvýšit váš metabolismus a zvýšení tělesné mikro oběhu. Na Q12-3 vodíkové vody generátor dělá voda ve vysoké koncentraci vodíkových iontů od 900ppb-3500ppb,ORP z 200mV-600mV.Nejdůležitější,s jeho vysoké kvality z USA DUPONT N117 membrány,klade pouze čistý H2 do vody. Kyslík, Ozon a Chlor jsou od sebe odděleny. Takže vodík vody dostanete, je 99,99% čisté H2 a BEZ Chloru,Bez Kyslíku,Bez H2O2,ŽÁDNÝ Ozón. Možnost připojit jednorázové plastové pitné lahve s vodou,přenosné pro cestování,práci a kancelář. Jakýkoli druh vody mohou být použity:Minerální voda,Čistá Voda,Destilovaná Voda je vítán.Navíc,tento stroj používá PEM a SPE technologie, aby se čistý, na 99,99% H2 vodík. Malá a Lehká,váha pouze 125g, nejvíce přenosný cestovní Generátor Vodíku na světě!

Hlavní rysy:

* Používá se k výrobě vodíku-bohaté vody pro zdraví a krásu. Vodík bohaté vody může účinně odstranit toxické volné radikály, zabraňují oxidaci buněk, prevenci nemocí, zlepšení lidského metabolismu, zpoždění senilita a zlepšení kvality pokožky. * Real SPE(Solid Polymer Elektrolyt) + PEM(Proton Exchange Membrane), Dual Chamber technology, Korea Titanium s Platinovou Vrstvou. * USA DuPont NAFION - 117 Membrány, klade pouze čistý H2 do vody, ale Kyslík(O2), Ozón(O3) Chlór(CL2) jsou odděleny. * 100% bezpečné pít, Vodík čistoty dosáhl 99.99%. Kyslík, chlor a ozon jsou odděleny, vypouštěné ze spodní odpad, plyn větrací zařízení. * 125 g Lehký,velmi malé,přenosné vodíkové vody generátor pro cestování,kempování,šetří místo a energii! * Jak používat: 5 minut režimu: Stiskněte tlačítko jednou 10 minut režimu:Stiskněte tlačítko 2 krát Samočistící režim:Stiskněte tlačítko po dobu 3 sekund Přestat Pracovat: Když vodík vody generátor pracuje,stiskněte tlačítko jednou,to bude přestat pracovat,a světlo je vypnuto. * Pracuje se Všemi Pitné Vody Typy - RO, kohoutek, destilovanou, filtrovanou, minerální,Studené převařené vody, Teplé převařené vody (teplota vody nižší než 60 stupňů) , Filtrované vody a vyčištěné vody z vodovodu. * Exkluzivní vodě rozpustné vodíkové technologie, po výrobu vodíku po dobu 2 hodin, vysoká koncentrace vodíku může být stále udržována na vodík láhev s vodou * Možnost připojit si vlastní plastové lahve. * Dobře utěsněny bez úniku vody * Přenosný pro cestování, kempování,v práci a kanceláři. * Pokud je baterie je vyčerpána, můžete přímo připojit nabíjecí kabel k výrobě vodíku kdykoliv.

Super-Vysoké Koncentrace Vodíku:

* Super-vysoká koncentrace ・ 5 minut režim pro 1 čas: 900ppb ~ 1200ppb; ・ 10 minut mód pro 1 čas: 1500ppb ~ 2000ppb; ・ 10 minut mód pro 2 čas(Použití 350 ml minerální vody lahví): 2200ppb ~ 3500ppb; V každodenním použití, prosím, není vyšší než 2 krát po dobu 10 minut v režimu, aby se dobře chránit elektrod životnost. Čistý vodík Voda: Peroxid očistit až 99,99%,pouze čistý vodík vody v láhvi.

Vynikající Elektrod:

DuPont N117 membrána s implantovaným v prostoru kvantové technologie, ,je koncentrace vodíkových iontů vyšší, propustnost silnější, molekuly vody menší. 5 minut režimu: Stiskněte tlačítko jednou 10 minut režimu:Stiskněte tlačítko 2 krát Samočistící režim:Stiskněte tlačítko po dobu 3 sekund Přestat Pracovat: Když vodík vody generátor pracuje,stiskněte tlačítko jednou,to bude přestat pracovat,a světlo je vypnuto.

Minerální vody láhev adaptér:

Přinesete přístroj, když jste na cestách a připojit ji do libovolné standardní láhev s vodou si koupíte v obchodě. Takže si můžete užívat molekulární vodík, ať jste kdekoliv. Malý adaptér pro přenos Minerální Láhev vhodná pro Rusku, na Ukrajině, v Německu, Holandsku,Belgii,velké BRITÁNII,Kolumbii a to lze použít pro více než 98% země. Další zajímavé funkce jsou na vás čeká na kopat ...

Prosím aktivujte DuPont membrána před použitím:

Vyplnění a utěsnění 350 ml minerální vody láhev s 5/6 pitné vody, zahájit výrobu vodíku dvakrát za 10 minut režim (ekvivalent k výrobě vodíku po dobu 20 minut), pak není těsnění láhev, dát to za 8~10 hodin, pak DuPont N117 membrána bude úspěšně aktivována. * Proč nový vodíku vody generátor má méně bublinek? Od nového vodík láhev na vodu není aktivován DUPONT N117 membrány, někdy to má velmi málo bublin při výrobě vodíku. Pak, musíme aktivovat DUPONT N117 membránový první.Prosím, viz předchozí odstavec pro metodu aktivace.

Balíček Zahrnuje:

1 * Vodík Bohaté Vody Generátor 1 * USB Nabíjecí kabel 1 * Uživatelská Příručka 1 * Malý adaptér pro přenos Minerální Láhev vhodná pro Rusku, na Ukrajině, v Německu, Holandsku,Belgii,velké BRITÁNII,Kolumbii a to lze použít pro více než 98% země.

Údržba:

Dlouhým stiskem tlačítka otevřete režim Čištění každých 1 týdny Vyčistit kyselinou citronovou každé 2 až 4 týdny.(Vysoká TDS nebo Tvrdá nebo Minerální Vody je třeba čistit častěji) Udržet membránové vlhký denně Při výrobě vodíku vícekrát, nepřekročí předepsaný počet krát.

Štítky: termosetovou, lahví vody, fotoaparát bohaté, dupont kabel, redox senzor, alkalin vody, stepper dupont konektor, teplo vodíku, vodík vody stroje, napájení přenosný generátor.

Technologie&membrány SPE Technologie a PEM membrána
Teplota Vody Nejlepší je 2~60℃
Materiály Elektrod Korea Titanium s Platinovou Vrstvou
Pracovní Doba 5 minut / 10 minut
Samostatné H2 z O3,H2O2,Chlor Ano
Původ KN(Původu)
Typ Ionizátor
Číslo Modelu Q12-5
Kapacita baterie 3,7 V / 1400 mAh
Koncentrace Vodíku 900ppb ~ 3500ppb
Láhev Tělo Neobsahuje láhev Tělo
Funkce Přímé Pití
Membrána USA dovezené DUPONT N117 ion PEM membrána
Materiál Titan
Požadavky Na Kvalitu Vody Obecní Voda/Dobrá Voda
Styl Přenosný
Certifikace CE
Úprava vody Typ stroje Džbán Vody
Kvalita Vody Všechny druhy Vody mohou být použity
Použití Džbán
Značka BlueVida
Instalace Desktop
ORP -300mV ~ -600mV

Napsat recenzi