Sdílet
10ks Samice Mini USB Typ B 5pin 8pin 10 Pin A Více SMT SMD Jack Konektor opravy dílů Pro Starý Mobilní Telefon, MID, MP3, MP4
Cena
108.91 Kč -6 %
117.09 Kč
Dostupnost Skladem

Pro MP3 MP4

Ženské Mini USB Typ B 5pin 8pin 10 Pin A Více SMT SMD Jack Konektor opravy dílů Pro Starý Mobilní Telefon, MID, MP3, MP4 Model informace ze sítě, tak prosím, nákup podle obrázku

Doprava

Více typů pro dopravu,plz ordet to s tebou líbí.To obvykle trvá 20 až 60 dnů na vaší zemi. Pokud potřebujete naše produkty,plz objednat nyní,my vám pošleme to za 1 až 3 dny,díky. A pokud budete potřebovat ve spěchu,budeme posílat to v pořadí den.doufám, že se vám reccive to brzy.

Balení

Každý konektor je obalen ochrannou vrstvu,ujistěte se, že dosáhne vás úplně. Vnější balení tašky je bublina pytel, který má dvojí-vrstva ochrana uvnitř a vně.

Více dílů na opravu

Máme více produktů,možná budete potřebovat,plz zkontrolujte si to. Když nemůžete najít modely,které potřebujete, můžete zkontrolovat v našem obchodě nebo nás kontaktujte.

O nás

Náš obchod má otevřeno od Června 7, 2016 v www.praktickylekar-praha6.cz. Naše továrna byla otevřena od 12. Května 2010 v Číně. Máme více modelů náhradní díly pro mobilní telefony a počítače,pokud budete potřebovat další opravy dílů,plz kontaktujte nás,dáme vám nejlepší cenu cenu.

Kontaktujte nás

Pokud nemůžete najít modely,které potřebujete, prosím cantact s námi. Pokud potřebujete více ks,plz kontaktujte nás. Pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás.

Doufáme, že jsme společně podnikat!

Štítky: micro usb slot, 8pin na sata, 10 pin mini usb, konektor 10 link, 4pin na 8pin, 2 mini usb, letec konektor 8 pin slečno, weipu konektor 12 pin, pin usb, nabíječka pro mp3 přehrávač.

Design BAR
Balení těsnící vak
Použití USB Nabíjecí Dok
Kompatibilní Značka Další
Značka Vakdo
Číslo Modelu Pro MP3 MP4
Certifikace NIC
Původ KN(Původu)
QC pre-shipment inspection
Typ usb nabíjení konektor jack zásuvka

Napsat recenzi

Související produkty