Sdílet
110V/220V 200W Topení Magnetické Míchadlo Mixér Fyzikální Biochemie Experiment Topení Vybavení Laboratoře Magnetismu Mixer
Cena
1 469.31 Kč -23 %
1 933.24 Kč
Dostupnost Skladem

Popis: Tento nástroj je široce používán v laboratořích významných vysokých škol evironmental ochrana,vědecký,výzkum,veřejné zdraví, epidemie provention, petrolum,metalurgie, chemický průmysl, lékařské a tak dále.Laboratoře musí mít ideální nástroj, aby se výrazně zvýšila účinnost experimentální zaměstnanců.Vlastnosti: stroj používá permanentní magnet DC motor bez zátěže může být provozován více než 10 000 hodin nepřetržitě.Nástroj výkon je dobrý, žádný hluk, žádné vibrace, míchání výsledky jsou zřejmé, pro laboratorní personál, který poskytuje více ideální nástroj.Tento stroj je studená Válcované desky dotykové svařování tváření.Vnější povrch vysoké teploty, sprej, zvýšit odolnost proti korozi.Specifikace: název Produktu: Magnetické Topení Míchadlo Napájení: 220V 50HZ otáčky Motoru: začíná-2400r/min(plynule nastavitelný Motor výkon: 25W Hot -wire - výkon: 300w Topení: 200CC řešení při pokojové teplotě 20℃, ohni 8 minut, nebo tak, obvykle v rozmezí od 90℃ obsah Balení: 1ks x Topení Magnetické Míchadlo 1ks x Uživatelská Příručka 1ks x Napájecí Kabel, Jak používat Pomocí tohoto nástroje, před, první, zkontrolujte, zda je připojené příslušenství kompletní, a dát kádinky potřebné míchání na centerof mixér desky,přidat řešení do kádinky a vložíme do mixéru.Pak zapojte napájecí zařízení; připojen k napájení a otevřete vypínač, kontrolka, že je v práci..Stačí otevřít topení přepněte do zahřívá za stálého míchání, bez míchání, pokud není vyhřívaný.Tam je pomalá rychlost fast (soubory nedovolte, aby se rychle začít, vyhnout mixer na skok).Cut vypnutí napájení, když není práce.Pro zajištění bezpečnosti, plug v zemi, a zařízení by měly být udržovány čisté a suché,non -řešení do stroje, aby nedošlo k poškození dílů.Poznámka: 1. Našli mixer submixing nebo skákání, prosím, cut off napájení, zkontrolujte, zda kádinka, stabilní, umístění.Mezitím, prosím, vyzkoušet, zda teď-používá napětí mezi 110v ±10, jinak tam bude nad. 2. Doba ohřevu obecně by neměly být příliš dlouhé, přerušované useage může prodloužit životnost. 3. Střední rychlost operace může nepřetržitě pracovat po dobu 8 hodin, high-rychlost provozu, může nepřetržitě pracovat 4 hodiny. 4. Oblek stroj je vybaven sadou svorek a pilířů.fluor smíšené, napájecí kabel (zástrčka).Všimněte si, že To je manuální měření, tam může být 1-2mm chyba.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Děkuji.

Doprava ◆ obvykle Jsme loď vaší objednávky do 48 hodin po obdržení vaší platby.

◆ Doba dodání závisí na destinaci a další faktory, to obvykle trvá 10-30 dnů poštou(www.praktickylekar-praha6.cz Standardní Doprava,epacket,china post air mail, atd.).

◆ Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: http://www.17track.net/zh-cn

◆ Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, ale stále není obdrželi zboží, prosím, kontaktujte nás a my vám pomůžeme rozšířit Ochranné době objednávky. 1. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a naše služby, prosím, chvilku nechte nám positiver zpětné vazby s 5 hvězdami. 2. Když máte jakýkoliv problém,prosím neváhejte a kontaktujte nás, aby si řešení.Musíme se snažit naše nejlepší, aby vám pomohl.

Štítky: magnetické míchací tyče, laboratorní baňky, magnet neodym, zkušební laboratoř, magnet mixer, model road, čajová konvice tibet, laboratorní míchadlo, elektrické laboratorní, nutribullet.

Klasifikace Laboratorní Zařízení, Termostatické
Napájení 110v nebo 220v 50Hz
Číslo Modelu 00982 00983
Napětí 220V
Název produktu Magnetické Míchadlo Topení
Hot-wire-power 300W
Výkon Motoru 25W
Otáčky Motoru Začíná 2400r/min plynule nastavitelný

Napsat recenzi

Související produkty