Sdílet
VH SERIES Miura Super Závodní Auto Fit LeGINGlys Technic MOC-24294 Model Soupravy, Stavební Bloky, Cihly Hračky Dítě Dárek
Cena
3 401.66 Kč -20 %
4 252.19 Kč
Dostupnost Skladem

Materiál:Prostředí, příjemný materiál.

Cihly číslo: 3184pcs/set

přichází s čísly

Balíček : bez originální krabice,nové v zapečetěných sáčcích,Bublinkové Fólie

Stavební blok velikost: 555mm * 225 mm * 155mm

Hinweis:

Anweisung wird sein senden durch mail als pdf

Geben sie bitte ihre E-mail, adresse, nachdem sie die zahlung beenden

O Obraz - Fotografie výrobků jsou v souladu s.Barva výrobku se může lišit, protože blesk fotoaparátu, osvětlení, nastavení monitoru. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás . O Doprava - Po zaplacení vaší objednávky, Budeme posílat zásilky do 5 pracovních dnů, s výjimkou Prázdnin. KUPUJÍCÍ je pouze ZODPOVĚDNÝ za celní ODBAVENÍ zboží. O dodací lhůta, je třeba zkontrolovat předem za informace, na čas dodání do vaší země. O Návrat - V případě vadné položky nebo špatné zboží, které jste dostali, budeme znovu odeslat nebo vrácení peněz pro vás. Zákazníci musí zkontrolovat všechny položky na přijetí a oznámí nám v rámci 3 pracovních dnů, pokud cokoli chybí nebo je poškozeno. Nebudeme vrácení přepravní poplatek se vrací non-vadné. Do 14 dnů po obdržení, můžete se vrátit zpět položky. Kupující je odpovědný za expediční poplatek vrátit položky. O Daňové - jsou vystaveny na dovážené daně, celní poplatky, které možná uložené vaše místní celní úřad. Nejsme schopni vás informovat, že vzhledem poplatek, jak je to z různých zemí a položek. O zpětnou Vazbu - Udělej nám laskavost, nechat 5 hvězd pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s objednávkou a zboží. Prosím, laskavě se nemusíte tiše, aby nás opustit negativní zpětnou vazbu, pokud nejste spokojeni s příkazy, ale nechte nám šanci vyřešit za vás. Uděláme, co bude v našich silách uspokojit vás.

Štítky: harry auto bloků, moc, lego moc, blok stavět, blok technic, technics obrázek, lego technic, blok auto, lego technic truck, realistyc model auto stavební sada.

Téma Auta
Číslo Modelu MOC-24294
Varování Ne Jíst
Čárový kód No
Materiál Plastové

Napsat recenzi

Související produkty