Sdílet
Bluetooth 5.0 stereo audio zesilovač modul 50Wx2 subwoofer Bass Treble Ovládání Hlasitosti nastavení Tónu Desky AUX 12V 24v
Cena
376.00 Kč
Dostupnost Skladem

50W*2 treble a bass nastavení audio zesilovač deska modul pro subwoofer, bluetooth 5.0 double track stereo

Popis: Vlastnosti:

Otázka a odpověď:

1. Jak si vybrat napájení?

Napájení s radou je kritická. Čím vyšší napětí, tím vyšší proud a tím lepší výkon. Pokud máte pouze 12V 1A, můžete přinést 3-4 palcový reproduktor. Pokud jste 19V 5A nebo výše, není problém s 8-10 cm, a napájení musí být vysoce ceněny. Je-li napětí příliš nízké, bude zvuk zkreslený po zvuk je zesílen. Pokud je proud příliš malý, reproduktor bude tahat nízké napětí, práce abnormálně, nebo se kvalita zvuku zhorší.

Doporučuje se používat 18V19V24V napájení s aktuální výše 3A. Pokud máte pouze 9V12V nebo 1A 2A napájecí zdroj, to může být také použit, ale je moc malý. Prosím, dávejte pozor na maximální hlasitost, při použití, které mohou mít vliv na kvalitu zvuku.

2. Jak si vybrat reproduktor?

Běžně používané reproduktory jsou obecně 4 ohm nebo 8 ohmů, nemůže rozlišovat mezi pozitivní a negativní, efekt je stejný.Pokud váš reproduktor výkon je malý, to může být použit od 10W-30W. Napájecí napětí je malé, aby se zabránilo zesilovač od vypálení po vypálení. Například, vyberte napájení pod 15V.

Pokud jste 50W-100w reproduktor, nebojte se o reproduktor vyhoření. Můžete si vybrat 12-24V napájení. Čím vyšší napětí, můžete si vybrat, hlasitější výstup zvuku nebo moc.Reproduktor napájení se nedoporučuje překročit 100W, jinak kvalita zvuku bude ovlivněna.

3. Zavedení audio vstupu režimu

Tento audio zesilovač modul má dva vstupní audio režimy: jeden je bluetooth vstup a druhý je AUX vstup. Režim Bluetooth je výhodné.Bluetooth může být připojen v obou režimech.Tak dlouho, jak bluetooth připojení úspěšné, je režim bluetooth a režim bluetooth podpora automatické připojení.AUX vložení je AUX režim bluetooth, když je nespojovaný.Je důležité, aby se ujistěte se, že připojení bluetooth tento modul byl odpojen při použití režimu AUX.

4. Jak nastavit basy a výšky, stoupání?

BASOVÝ potenciometr uprostřed je ovládání BASS, právo BASS je lepší, levé BASS je oslabené.Pokud je potenciometr ve střední poloze, bass není ani zvýšenou, ani oslabené.

TREBLE, potenciometr na levé ovládání VÝŠEK. právo rozšířené VÝŠEK a levé VÝŠEK oslabené.Pokud je potenciometr ve střední poloze, to není zvýšit nebo snížit výšek.

Poznámka: při nastavení výšek a basů: když treble nebo bass právo otáčení je upravena tak, aby maximální, pokud je zvuk zkreslený, to znamená, že treble nebo bass zisk je příliš velký. Je nutné se obrátit výšek nebo basový potenciometr doleva snížit zisk nebo HLASITOST potenciometrem doleva pro snížení celkového objemu.

5. Když zvuk se stává hlasitější, fenomén zakalená objeví zvuk.

Zvuk je zkreslený. Prosím, vyměňte adaptér napájení s vyšším jmenovitým napětím.

6. Po zvuk se stává hlasitější, zvuk je přilepená.

Vstupní napájení je nedostatečné, a samotné napájení je občas vypnuté. Prosím, vyměňte napájecí zdroj s větším výkonem.

Nebo výstupní výkon je příliš velký, zesilovač deska je vážně zahřeje, a tepelné ochrany dochází, snížit spotřebu energie nebo zvýšení odvodu tepla.

7. Jaké jsou faktory související s kvalitou zvuku?

Kvalita zvuku je nejen týkající se zesilovač modul, ale také zdroj zvuku a celý zvukový systém.V podstatě každý odkaz na zvukový systém bude mít vliv na kvalitu zvuku, mezi nimiž hlavní odkaz je audio přenosové linky, audio napájení, tón obvod, obvod zesilovače, reproduktor a okolní prostředí.Kvalita zvuku je nejlepší pouze tehdy, když zdroj zvuku, zesilovač modul a reproduktor jsou porovnány.

Obsah Balení

100% Zbrusu Nový

1 X Bluetooth audio zesilovač deska Doprava :

Přijímáme pouze Adresu,Prosím, ujistěte Se, že je to 100% právo.

Objednané zboží bude odesláno v 1 obchodní den do Air Mail, když vaše platba je jasné. Země

Doba dodání Pracovních Dnů (ne včetně svátků) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 >25 Pracovní Dny + sobota + neděle 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 >35 Spojené Státy Sazba (položka dorazila) 9% 50% 21% 13% 7% Náhrady nebo znovu Spojené Království Sazba (položka dorazila) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Vrácení nebo Odeslat Austrálie Sazba (položka dorazila) 23% 50% 13% 8% 6% Náhrady nebo znovu Francie Sazba (položka dorazila) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Náhrady nebo znovu Německu Sazba (položka dorazila)

Štítky: bluetooth modul 50 12v, bass treble ovládání, volum rady, Bluetooth Modul, 12v zesilovač modul, 12v bluetooth, elektronické diy kit pro dítě, aktuální regulátor 24v, honda civic obložení interiéru, bass control.

Typ Regulátor Napětí
Číslo Modelu A
Napájecí Napětí V
Aplikace Počítač
Značka DYKBmetered
stav Nové
Balíček SMD
Ztrátový Výkon W
Provozní Teplota C

Napsat recenzi

Související produkty