Sdílet
Nastavitelný Činka 40KG Fitness Činka Standardu s Rukojetí a závažím pro Domácí Tělocvičně Systém Budovy Muscel
Cena
12 854.66 Kč -21 %
16 480.33 Kč
Dostupnost Skladem

Nastavitelný Činka 40KG Fitness Činka Standardu s Rukojetí a závažím pro Domácí Tělocvičně Systém Budovy Muscel

Zemí EU, nemusíte Platit Celní Poplatky!

(1) Nemusíte Platit Celní Poplatky!

Francie, Španělsko, Německo, Polsko, Itálie, Portugalsko, Rumunsko, Maďarsko, Belgie, Nizozemsko, Švédsko, Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Irsko, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Slovensko, Slovinsko, Spojené Království.

10-90 KG Nastavitelná Činky

Zde nabízíme vám tento vysoce kvalitní nastavitelný činka, který je navržen tak, aby tón vaše síla a budovat svaly. Ve srovnání s normální činka, naše činka funkce nastavitelné závaží v rozmezí od 10 do 90 kg(5-40kg). S naší činka, není třeba se bát, že váš dům je plný s několika činky, jen jeden z našich činky bude stačit. Přijít a dostat ji právě teď.

Vlastnosti a Detaily 【PREMIUM MATERIÁL】- Vyrobeno z oceli plastem hmotnost desky a PP základna, vysoká odolnost proti erozi, trvanlivé a robustní, není snadné být rozbité, určené pro dlouhodobé použití. 【NASTAVITELNÉ ZÁVAŽÍ】- S otočením číselníku na dvou koncích činky, můžete nastavit hmotností od 10 kg do 90 kg(5-40 kg) v 5-kilové přírůstky okamžitě. Vroubkovaná rukojeť je anti-slide a pohodlné. Elegantní vzhled, vhodný pro muže i ženy. 【NAPROSTO BEZPEČNÉ】- je Dodáván s jedním odolná základna s západky design. Pro vaši bezpečnost obavy, závaží deska může být změněn pouze při činky jsou na základně. Bezpečný brady zámky(jako obrázek show) chránit hmotnost desky od pádu při cvičení. 【PROSTOR EFEKTIVNÍ】- Tato činka set je ekvivalent k 15 různých závaží činky. S naší nastavitelný činka, není třeba se obávat, že čísla činky může nepřehledná svůj prostor cvičení. 【SKVĚLÝ VÝKON】- Vhodný pro provádění základních tělesných cvičení a těžkých nohou výtahy, pro zlepšení své hlavní síla. Pokrčí rameny, výpady, kadeře nebo vyvolává, je to vaše volba.

Specifikace Materiál: Ocel, Nylon Barva: Černá Hmotnost Rozsah: 10-90 kg/5kg-40kg Přírůstek: 5 kg/2kg Činka Rozměry(Dxšxv) :17.7inx9.4inx9.1

Obsah Balení

1 x Nastavitelný Činka

Štítky: psací stůl fold, nastavitelné činky 60kg, ocel dip, činka závaží, nastavitelný, dumbbel, 16 kg kettlebell, 40kg činky, muži nastavitelná činka, kovové činka nastavitelný, počítač přenosný stůl.

Původ KN(Původu)
Typ Školní Nábytek
Obecné Použití Komerční Nábytek
Specifické Použití Počítačový Stůl

Napsat recenzi

Související produkty