Sdílet
Vyrobeno v roce 2008 rok Zralé Puer Čaj 357g Čínský Yunnan Puerh Zdravé hubnutí Čaj Krásu Předcházet Arterioskleróze Pu er Puerh Čaj
Cena
273.27 Kč
Dostupnost Skladem

Vyrobeno v roce 2008 Zralé Puer Čaj China Yunnan Nejstarší Puerh

------100 % Kvality

Doba výroby: 2008.3.18

Puer Kategorie: Zralé Puer, Shu Pu-erh

Čistá Hmotnost: 357g/ dort. Cena jen pro jeden dort.

Doba skladování: čím déle, tím lépe

Seznam složek: Yunnan velkými listy sušení zelené maocha

Puer dort je vyroben prostřednictvím procesu optimální kvašení a vysoké teploty napařování a lisování. To dává jasně červená-nažloutlá tekutina s čistým aroma a jemnou chuť a je vybaven sladká pachuť všech jeho vlastní. Jeho dlouhou dobu skladování a vysoce kvalitní, aby to nejlepší volbou pro všechny zralé puer čaj milenci!

Vypijte šálek tohoto čaje, zjistíte, že je velmi osvěžující a žízeň-kalení. To také pomáhá trávení a zrychluje zotavení z únavy nebo intoxikace.

Pu-Erh Čaj zdravotní funkce:

Vítejte ! Puerh je velký listoval čaj z provincie Yunnan v Číně a byl známý jako léčivý čaj. Tajemství tvorby Pu er byl bedlivě střežen v Číně po staletí. Čajové listy jsou shromažďovány od pěstitele speciální široké-leaf tea tree, které jsou řekl, aby byl vztahující se k dávné prehistorické čaj stromy.

Puer Čaj Funkce 1.Pokles krevního tuku, zhubnout, pokles krevního tlaku a odolat arterioskleróza. 2. Anti-zchátralost. zlepšení lidského bytí?s imunitního systému a zachování zdraví, posílit tělo a prodlužují životnost.

Vaření Puerh, Aby se čaj se musí kontrolovat teplotu vody, která výrazně ovlivnit aroma a chutný čaj polévka. Puer žádá převařené vody.

Štítky: alnico single, umělé kožešiny rukávník, brewferm, lto, countbass, pu er čaj, batoh růžový vodotěsný, ie800, bohaté vody, kpop a super junior.

Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Číslo Modelu A

Napsat recenzi

Související produkty