Sdílet
CY11 inteligentní kapela vodotěsné inteligentní hodinky muži ženy chytrý náramek náramek fitness tracker smartband Pro Android a IOS 40DC27
Cena
123.05 Kč -43 %
216.06 Kč
Dostupnost Skladem

CY11 inteligentní kapela vodotěsné inteligentní hodinky muži ženy chytrý náramek náramek fitness tracker smartband Pro Android a IOS 40DC27

Popis:

Hlavní rysy

Multi-sportovní režimy

●Dát zcela nový sportovní zážitek ,sportovní režim může být nastaven jako je běh, jízda na koni,plavání , badminton, horolezectví.

Srdeční frekvence monitoru

●Pomůže naučit se své zdraví, jasně, kdykoliv, kdekoliv , a přizpůsobit život tlak lépe , také nechat si zkontrolovat svůj tep přímo.

Krevní tlak montor

●Pomůže naučit se své zdraví, jasně, kdykoliv kdekoliv , nechte si zkontrolovat váš krevní tlak přímo.

Sleep monitor

●Nepravidelné spaní bude se sub-zdraví , s spací rekord se můžeme dozvědět, denní změna spánku a můžete nastavit čas spánku, aby se z sub-zdraví .

Další funkce

●Zprávu,volání připomenutí,kalorií,sport, krokoměr,sport najetých kilometrů,náramek hledání,odpojte připomínat,foto zamykání,lightten obrazovce s rukou stoupat ,dotykovou obrazovku odemknout ,dlouho-době sedí připomínat,budík připomínat .

Jazyk

●Angličtina ,Čínština.

Balení seznam:

1*Inteligentní kapely

1*Nabíjecí Kabel

1*Uživatelská manal

Štítky: smartwatch, deko multi tool, řetěz hodinky, damskie zegarki, p80 hodinky, náramek multi tool, chytré hodinky, 2020 gadget, tep hodinky, l náramkové hodinky.

Hodinky Ženy Hodinky
Typ Kapsy, Multi Nástroje
CY11 smart band Pánské Hodinky Top Značky Luxusní
Velikost M
ženy hodinky luxusní náramkové hodinky pro ženy

Napsat recenzi

Související produkty