Sdílet
Nové vysoce kvalitní SACÍ POTRUBÍ ADAPTÉR pro občanské K20 ROZVODY NA K24 CHLADICÍ ADAPTÉR
Cena
618.12 Kč -7 %
671.81 Kč
Dostupnost Skladem

Nové vysoce kvalitní SACÍ POTRUBÍ ADAPTÉR K20 ROZVODY NA K24 CHLADICÍ ADAPTÉR

Na K24 Sacího Potrubí Adaptér je jednoduchý a snadný způsob, jak nainstalovat K20 styl potrubí na K24 hlavy. Recirkulace montáž na K24s je obvykle součástí sacího potrubí, které není na K20 sacím potrubím. Navrhli jsme adaptér pro práci s K24 hlavy včetně K24Z-Series (R40) hlavy. To může být také použit k instalaci K20 rozvody nebo snížit RBC rozvody na 9 gen Civic si, jak voda bypass je mírně odlišná a nebudete potřebovat připojení sacího potrubí adaptér při použití adaptéru. Adaptér snižuje nasávaného vzduchu, živí se jako chladicí kapaliny je již připojen na sací potrubí. Hondata ukázaly, že nasávaného vzduchu hustota klesne na 1% za každých 5°F nárůst teploty nasávaného. To je plýtvání energie, které mohou být snadno získána zpět pomocí adaptéru. Adaptér je také vybaven 1/8 NPT port pro chladící kapaliny čidlo teploty běžně používané v odkládací auta.

Sací Potrubí Adaptér může být instalován buď pomocí našeho odpružené tab nebo klepnutím na hlavu. Používáme Honda Dluhopisů nebo obdobných těsnění výrobce, protože poskytuje silné těsnění a při použití odpružené kartu, když adaptér není pod tlakem, tam bude žádná šance na únik. Pružinový tab drží adaptér s konstantním tlaku pružiny, aby se zajistilo pevné uchycení a utěsnění. Další možnost je pomocí přiloženého slepého otvoru můžete jednoduše klepnout na hlavu pro druhý otvor. Klepnutím na hlavu bude vyžadovat 6,5 mm vrták (do konce slepého otvoru v adaptéru), 5mm vrták (vrtací hlavy), a M6x1.0 Ťukněte na položku.

Rychlý Návod

Začněte tím, že pomocí 6,5 mm nebo ¼ vrták dokončit slepý otvor v adaptéru. Pak chcete nainstalovat potrubí a adaptér na hlavě. Tím se zajistí správné umístění otvoru. Jakmile jste označili místo, kde chcete vrtat odstraňte potrubí a adaptér. Místo pásku nebo ucpat díry na hlavu pro příjem a chladicí kapaliny, aby se zabránilo něco dostat dovnitř. Budete se klepnutím nejméně 11 mm hloubka (hloubka šroubu), ale neměli potřebovat více než 14 mm hloubky. Můžete použít pásky na vrtáku, aby zajistily, ne vrtat příliš hluboko. Jakmile jste vyvrtat díru, budete spustit klepnutím. Dávejte pozor, aby klepněte na příliš hluboké. Můžete začít vlákno s standardní klepněte ale vy byste měli dokončit pomocí dna ťukněte na položku. To umožní, aby šroub používat většinu závitového otvoru. Pomalu start klepněte na hlavě a zkontrolujte obutí vašeho adaptéru často. Chcete adaptér držet pohodlný, ale ne klepněte na díru daleko.

Štítky: pro honda crv, k24 turbo, mx5 turbo, 3 palcový přívod studeného vzduchu, k20z3, auto příjem, k 20 pro redmi, k20 swap, sání honda, sání vzduchu civic.

Externí Testování Certifikace ISO9001
Speciální Funkce Chladicí Adaptér
Značka perrin
Šířka Položky 0inch
Název Modelu Chladicí Adaptér
Hmotnost Položky 0.55kg
Původ KN(Původu)
Položka Výška 0inch
Výrobce Automobilů Honda
Typ Materiálu ALU
Umístění na Vozidle PŘEDNÍ
Modelový Rok VŠECHNY
Položka Délka 0inch
Frekvenční Rozsah 0
Typ Položky Přívody Vzduchu

Napsat recenzi

Související produkty