Sdílet
Používá cf19 i5 4g notebook s 2020.8 software 1000gb hdd ista expert mode pro bmw diagnostický nástroj, plug&play
Cena
2 164.98 Kč
Dostupnost Skladem

v2020.8 Software pevný disk pro bmw icom a2/next s cf-19 i5 4g notebook

pro Panasonic CF-19 toughbook, použité, 4gb ram, i5 cpu

pokud máte icom a2 pro bmw hardware, prosím, aby z tohoto odkazu, uložit své peníze, plug and play.

pro BMW ICOM A2+B+C Funkce: A2 - OBD diagnostika podporující VĚTŠINU, D-CAN a K-CAN protokoly B - diagnostika prostřednictvím VĚTŠINY autobus, a mají připojení k rozhraní přes připojení USB. C - 20-pinový kabel pro staré modely. pro BMW ICOM A2+B+C podpora Pro automobily BMW do roku 2020. Podporu pro BMW & MINI kompletní systém diagnostikovat a offline programování. Seznam balíčků: 1ks x Software HDD 1000gb V2020.8 1ks x cf-19 notebooku i5 cpu 4gb ram používá Nejnovější verzi 2020.8 ISTA Rheingold D/P softwaru, s 10 00GB hdd Verze Softwaru: ISTA-D: 4.22.32 ISTA-P: 3.67.1 kompletní program na HDD 1000g, nové, nativní nainstalován Nejnovější 2020 Pro B-M-W ICOM Software, Verze a Funkce: 1.ISTA-D: 4.22.32 2.ISTA P:3.67.1 3.Systém: Windows 7 32bit systém 4.s jeden modul kódování funkce. 5.Eeay nainstalovat...jediné, co musíte udělat, je vložit jej do notebooku!!! 6.Není třeba dongle 7.Pokud potřebujete udělat, programátorské práce, prosím, ujistěte se, že váš notebook má 4GB ram nejméně. 8.Expertní Režim s NCS, E-SYS, a tak na 9.Jazyky: D a ISTA ISTA P jak podporovat multi-lanugage angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, polština, portugalština, turečtina, švédština, holandština, Indické, řecké, ruské, Čínské, Japonské, korejské a Thai

expert mode

pro BWM Software na cf30 notebook

Laskavě ne

Vezměte laskavě na Vědomí: * Pokud jste přišli z Ruska, Brazílie, Ukrajina, prosím, vyberte EMS, Díky.

* Pokud vaše místo patří do vzdáleného místa, prosím, přidat další 33USD jako Dálkové poplatek, díky.

* Pokud jste došli z Saúdská Arábie, prosím, nabídnout zkopírujte soubor z vašeho ID na nás, díky.

Přepravní Podmínky:

Návrat Politiky:

1. Tento produkt je vyroben v Číně, Pokud nejste spokojeni s bodem z jakéhokoliv důvodu, tak se můžete vrátit zboží k nám, položka by měla být ve stejném stavu jak bylo doručeno k vám. .kontaktujte nás, prosím, rychle, můžeme vyměnit jednu na vás, ale kupující je zodpovědný za vrácení poštovné náklady .

2. Pokud máte jakékoli položky super dynamiku, jen napište nám rychle, uděláme, co bude v našich silách, aby slove do 24 hodin, prosím, don?t nechat špatné zpětné vazby, než se obrátíte na nás, to není nejlepší způsob, jak řešit problémy. Děkuji!!!Pokud budete chtít více položek, můžeme vám nějaké sleva,děkuji!

Velmi Důležité Tipy:

1. Máme mnoho zkušeností na celní odbavení, prosím, řekněte nám, co je na nejlepší cenu pro vás, pro deklarované hodnoty balíčku,takže můžete hlasem platit vysoké daně.

2. pokud víme , FRANCIE a TURECKO mají přísné dovozní politiky.takže pokud je váš balíček je jít do těch zemí,musí být docela obeznámeni s politikou a řekněte nám, co je nejlepší.

3. pokud jste z Brazílie,musíte poskytnout své CPF ČÍSLO(dič) nám.

4. pokud se nemůžete dostat balíček v důsledku politiky ve vaší zemi,nebudeme nést ztratil . Doufám, že můžete pochopit.

Kontaktujte Nás:

Naše ordinační hodiny jsou :

Am8:30 - pm11:00

A pokud nikdo odpověď můžete on-line v čase někdy,nebojte se. nechte nám vzkaz nebo napsat vaše přání,budeme vás kontaktovat co nejdříve.

Štítky: bmw f30, bmw diagnostika, softwa, multi smart plug, ista optické, i5 3570, bmw speciální nástroj, skener, bmw diagnost, vozidlo bmw diagnostika.

Jazyk Thajské
Aktualizace Softwaru Ano
Software hdd
Verze Softwaru 2020.8 V
Notebook i5 cpu
Externí Testování Certifikace
Značka RCOBD
Typ Položky Kód Čtenáře & Scan Tools
Systém
Verze Hardwaru Nejnovější
Speciální Funkce
Záruka
Funkce
Typ Materiálu
Název Modelu
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi