Sdílet
Tribesigns 94.5 palcový Počítačový Stůl, zvláště Dlouhé Dvě Osoby, psací Stůl s odkládací Poličky
Cena
4 175.09 Kč
Dostupnost Skladem

Pokud vaše hledáte pro Dvojitý pracovní Stanice Stůl s Polici, Tribesigns je vaše nejlepší volba!

Tribesigns pracovní Stanice Stůl jsou ideální pro všechny osobní kancelářské prostory, školící místnosti, nebo jiné pracovní prostředí.

Extra Velká pracovní plocha s manželskou pracovní polohy 2, aby osoba, která pracuje s bez Rušení.Můžete sdílet šťastný pracovní čas s rodinou, parterner a přáteli!

Hlavní Rysy:

Ideální jako počítač, psací stůl, 2-osoby, psací stůl,home office, psací stůl, psací stůl, kancelářský stůl,crafting stůl, stůl školení, výstavy stolu a studovat tabulky. Jednoduché, ale klasický design, perfektně se hodí i domy nebo kanceláře v jakémkoliv stylu. Extra dlouhé plochy stolu je prostorově úsporné, zatímco ještě poskytuje pohodlné pracovní a zábavní prostor. Tři odkládací police jsou vhodné pro hostitele, knihy,decos a druhy office essentials.

Podrobnosti O Produktu:

0.98" MDF(střední hustota dřevovláknitá deska) + 1.2"*1.2" Heavy Duty Kovový Rám Barva:Vintage+Černá Celkově Ztmaví: 94.5" L x 35.4" W x 29.5" H Jeden Stůl Ztlumí: 41.3"L x 19.7" D x 29.5" H Otevřené Police Ztlumí: 33.5" L x 11,8" D Nosnost:800 kg

Štítky: psací stůl fold, tabl, monitor napájení samsung, nábytek malý psací stůl, kancelářské police, stůl na oblečení, psací stůl, multirupose nábytek psací stůl, obchodní police hardware, kancelář s.

Materiál Dřevěné
Číslo Modelu HOGA-C0191
Obecné Použití Komerční Nábytek
Typ Kancelářský Nábytek
Vzhled Moderní
Použitelné Číslo 2
Se Skříňkou No
Specifické Použití Kancelářské Stoly
S Válečky No
Velikost 94.5 x 35.4 x 29.5inch
Dřevo Styl Panel
Původ KN(Původu)
S Klávesnice Police No
Typ Panelu MDF

Napsat recenzi

Související produkty