Sdílet
Plné náměstí/kolo prázdné plátno vzor výšivky mozaika 5D diy diamantový malování cross stitch kit pokoj dekor samolepky na zeď
Cena
69.81 Kč -49 %
136.97 Kč
Dostupnost Skladem

Vážený Zákazníku :

Všichni jsme diamond malování kit nezahrnuje rámu,a jsou semi-hotový,musíš to dokončit,nabízíme vám nástroje.

Typ obrazu: Bez rámu, ne lak. Všechny velikosti jsou velikosti obrazu.

O Efekt

Čím větší velikost, tím lepší efekt! Každý diamant velikost : 2.5x2.5mm. Pokud je obraz je komplexní, malé velikosti, bude to velmi dobré! Pokud potřebujete velké velikosti žádné obrázky, prosím, kontaktujte nás! O Nás Naše diamond malby jsou polotovary, nezahrnují rámu. Budeme poskytovat diamond výšivky nástroje pro vaši značku. A budeme umístěn 20% více diamantů! I když naše výrobky nejsou nejlevnější, ale kvalita našich výrobků je ten nejlepší! Když ji dokončíte, můžete poslat fotky vašich obrazů k nám, ukážeme, že kupující po celém světě ocenit! Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je důležitá pro náš rozvoj podnikání, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!! Pokud nejste spokojeni s produkty a služby, prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negotive a nějaké neutrální zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás. Díky!!!

Štítky: eevee diamond malování kit, 5d diamanty malování, diamond malování, lepidlo plátno, waiste taška canvas, prázdné mřížky, diamond výšivky canva, hra mozaika plast, prázdné diamond malování na plátno na zakázku, diamond goblen.

Vnější Obal PAPÍROVÝ SÁČEK
Formulář Samostatný
Rám No
Vkládání Oblasti Plné
Vzor Typu Solidní
Diamantový Tvar Náměstí
Styl Evropský a Americký Styl
Materiál Pryskyřice
Použití Obrazy
Počet Barev 30-45
Značka Vrták Lesklý
Plátno Způsob Balení Srolované

Napsat recenzi

Související produkty