Sdílet
Houba Masky na Obličej 3KS Prachotěsný Kouř Znečištění Audlt Mascarillas PM2.5 v Pračce マスクReusable Alan Walker ústa masky
Cena
110.02 Kč -20 %
137.63 Kč
Dostupnost Skladem

Prach A Mlha Důkaz Dospělé Maska (3KS/BALENÍ)

Houba maska je pohodlnější na nošení vzhledem k následující konstrukci: 1. Obloukové design a střih z jednoho-velikost masky jsou plně v souladu s obličeje struktura lidé různého věku. Když jsou opotřebované, jsou vhodné kontury obličeje a dýchat plynule, čímž se zabrání nepohodlí způsobené jinou masku velikostí.

2. Plastové nos proužky, které lépe přizpůsobit tvaru nosu, a aby maska těsnicí účinek lepší.

3. Masky mají své vlastní styly, včetně mužů a žen, dětí, všech ročních obdobích. Tato maska umožňuje uživatelům vybrat si nosí různé masky v závislosti na ročním období a věku rozdíl, což je více pohodlné a přirozené použít, a přirozeně více pohodlné na nošení. Velkoobchod houba maska výrobci, vyrobena z vysoce kvalitních polyuretanových materiálů, mají dobrou pružnost a odolnost proti roztržení, a jsou šetrné k životnímu prostředí a bez chuti. Oni jsou populární houba maska mezi celebritami dnes.

Tato maska je vyrobena z dovezených houba. To není jen pocit, jemná a nemá žádný zápach, ale má také tu výhodu, filtrování drobné částice ve vzduchu. V současné době, není tam žádná houba tohoto materiálu v Číně. Odlišné od jiných masek, toto magické masku používá nový materiál-polyuretanová hypoalergenní materiál, který je nově vznikající organické polymerní materiál. To je široce používán v high-precision oblastí, jako je letectví, protože jeho super výkon. Srovnání běžné non-tkané masky

Prosím, laskavě poznamenat, že uvedené výrobek je vyráběn a distribuován v zahraničí a podléhá zákonům své země původu.

Štítky: alan walker dámské, alan walker bunda, pes har, alan walker mercer, alan, Cb radio 27mhz, bungee vodítko pro psa, alan walker maska, alan walker, alan valker oblečení.

Protihnilobné Maska PM2.5 Černé Masky
3 ks/box Bavlněné Anti Kouře Maska
Typ Položky Maska
Původ Čína Pevniny
Materiál Bavlna
Třída ochrany NIC
Bezpečnostní standard NIC
Pohlaví ŽENY
Číslo Modelu k01
Prát Opakovaně Ústa-muflové Vzduchu Prachu, Kouře, Znečištění MASKA

Napsat recenzi