Sdílet
Kovové bezpečnostní Žehlička Box pro GPS forestcam skauting foto pasti 4G digitální lov fotoaparát BL480LP BL480A Metal protection box
Cena
927.41 Kč
Dostupnost Skladem

Kovové bezpečnostní Žehlička Box pro GPS forestcam skauting foto pasti 4G digitální lov fotoaparát BL480LP BL480A Metal protection box

Tento kovový box je vyroben z černé pískování,který se používá pro 4g skauting dozoru wildcamera s GPS phototraps divoké fotoaparát, Ovládání SMS FTP s 120 širokou stupeň.

Tento kovový box pro lov stopa kamery model je BL480LP a BL480L.

Detailní Obrázky

Dodání Podrobnosti: 1.Objednávky bude loď do 2 obchodní den, kdy se platba provádí.Objednávky od sobotách,nedělích a Svátcích bude proces na příští obchodní den, a bude bne loď do 24 hodin. 2.Prosím, nechte 10-30 dnů pro mezinárodní dodávky.Některé způsoby, bude trvat déle, podle youe místní custons orgány. 3.Zajistíme vám zásilku ihned po zaplacení udělat.Objednávky z víkendu vám zprostředkujeme v následující pracovní den. Doprava: 1.Jsme Loď na celém Světě.Položky budou odeslány do 3 obchodní den na přijaté platby. 2.Položky jsou dodávány z Číny Pevniny pomocí Letecky, dosah většiny zemí v rámci 10 až 20 pracovních dnů. 3.Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, to může trvá až do 20 pracovních dnů. Záruka a Záruka: 1.12 měsíců Záruka. 20 dnů peníze zpět. Koupit s důvěrou! 2.Pokud nejste spokojeni, když obdržíte váš předmět, vraťte jej do 14 dní na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte mě před vrátit. 3.Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez extra nabíječku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. 4.Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové náhradní po obdržení vadné položky. Ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek.

Štítky: lov s kamerou, hunt, googl, bezpečnostní kamerový systém, nv007, trail kamery 5g, baterie lovecké kamery, foto past, 2 4g stezka fotoaparát, 3g kamera.

Značka UnionCam
Název produktu Černé Železné kovové krabici
Číslo Modelu Kovový Box na 4g lovecká stezka fotoaparát
Materiál Černé pískování
barva Černá Barva
Aplikace Používá se pro 4g skauting wildcamera s GPS
Rozměr 165*137*77 mm

Napsat recenzi

Související produkty