Sdílet
Domácnosti Pitná Voda Tester Kit pro Vodní Filtr a Změkčovač Vody
Cena
131.00 Kč -21 %
167.90 Kč
Dostupnost Skladem

Voda, Tester 5 v 1 MWT-05 5 v 1

MWT-05 voda tester kit obsahuje to, co potřebujete zjistit, nebezpečné nebo nežádoucí úrovně znečišťujících látek ve vaší vodě. MWT-05 běžně používají pro test obecní voda. Obsahuje * 1 čas Bakterií test, * 1 čas heavy metal testu, * 1 čas pesticidy test 1 čas dusičnany test, * 1 čas chloru, tvrdosti, pH, celková Raudenis a Kyanurové test, který více či méně možné skrýt ve vaší domácí pitné vody.

Voda Organické Testovací Soupravy WTS-299

WTS-299 je snadno použitelný pro testování Organické v pitné vodě. je snadné ovládání a rychle získat výsledek. * Snadné test * Výsledek do 10 minut * 3 krát organické test pack

Voda Dusitanů Testovací Soupravy WTS-203

WTS-203 je snadný způsob, jak domácí vodní filtr Dusitany test kit, se běžně používají pro komunální vody Dusitany. snadné použití a rychle rozpoznat výsledek. * Snadné test * Výsledek do 10 minut * 3 x balení * Testovací úroveň 0, 0.15, 0.3, 1.0, 1.5, 3.0 ppm

Voda Pesticidy Testovací Soupravy WTS-305

WTS-305 Pesticidů testovací soupravy použít porovnat metody pro kontrolu pesticidů v pitné vodě. test: nejvíce 12 druhů běžných pesticidů, které mohou způsobit omezení na vodu. * Snadné test * Výsledek do 10 minut * 3 krát pack

O Organické ve Vodě

Organické látky a sloučeniny jsou obecně používány ve výrobě nebo používání pesticidů a výroby. Lindan, například, je používán ve blechy a vši dip pro dobytek a další zvířata. Atrazin se používá jako plevel odstrašující, a polychlorované bifenyly (PCB) jsou používány při výrobě inkoustů, maziv a plastů. 2,4-D se používá jako zemědělské a silniční straně herbicid. Některé organické sloučeniny mohou přirozeně nastat, jiné mohou být způsobeny domácí a komerční chemické odpady, včetně vypouštění odpadních vod, zemědělské splašky, městské odtok a vyplavování z kontaminovaných půd. No-vlastníků a uživatelů může být vyšší riziko z těchto kontaminujících látek. Některé běžné nebezpečných organických látek a sloučenin jsou: akrylamid, alachlor, adipates, chlordan, epichlorhydrin, endrin, toxafen, polyjaderných aromatických uhlovodíků (PAH), ftaláty, a p-dichlorbenzen. Organické sloučeniny se může lišit. Některé se ukázaly být karcinogeny, jiné ovlivňují kardiovaskulární, reprodukční nebo nervový systém. Vyhledat konkrétní kontaminantu a jeho účinky.

O Pesticidů ve Vodě

Pesticidy jsou typu syntetická organická chemická látka, která může obsahovat herbicidy a insekticidy. Pesticidy mohou proniknout do podzemních vod a dobře vody v důsledku zemědělské odtoku. Některé pesticidy jsou, nejsou rozpustné ve vodě, a lze je nalézt v půdě let po jejich aplikaci. EPA zakázala mnoho pesticidů, protože jejich toxicita pro člověka a jejich negativní vliv na životní prostředí. Ostatní pesticidy obvykle rozloží a rozebrat, jak jim vykonávat jejich zamýšlené funkce. Nízké hladiny pesticidů ve vodě, kde se nacházejí kompletní rozbití nedochází.

O Dusitanů ve vodě

Oba dusitany a dusičnany jsou dusík-kyslík chemické sloučeniny. Dusičnany jsou kontaminující látky, často se nacházejí ve vodě, protože zemědělské a odtok hnojiv nebo z netěsnících septiků. US EPA stanovila MCL (maximum contaminant level) pro dusičnany v pitné vodě v dávce 1 mg/L Dusičnany jsou redukovány na dusitany ve slinách v ústech a horní části GI traktu lidského těla. Tento proces se vyskytuje v mnohem větší míře u dětí než u dospělých, protože čím vyšší alkalické podmínky v jejich trávicím traktu. Jakmile dusitany jsou v těle, které pak omezují schopnost krve přenášet kyslík po celém těle. Anoxie (nedostatek kyslíku) a může nastat smrt. Děti jsou zvláště ohroženy pro "blue baby syndrome", kde kůže zmodrá z nedostatku kyslíku.

O Bakterie ve Vodě

Bakterie způsobují vážné nemoci nebo smrti. heavy metal způsobit develpmental poškození, neurologické a poškození ledvin. Pesticidy ze zemědělské využití. souvisí se zvýšeným výskytem rakoviny. Dusičnany/dusitany z hnojiv a zvířecích odpadů, protože vývoj problém. Chlór produkty může zvýšit šanci riziko, špatnou chuť a vůni. tvrdost způsobit vápno měřítku a vyšší pracího prostředku použít. pH může způsobit vyplavování těžkých kovů, instalatérské poškození. vyzkoušet a pochopit situaci ze své domovské vody, a najít řešení je, zdá se, velmi důležité.

Štítky: elektrický tester pen, akvárium slanost tester, magneticky změkčovač vody, pít vodu, tester, vodní filtr, gauss magnet, baby pytel na spaní, měkké změkčovač vody, změkčení vody, Filtr sada.

Značka coronwater
Typ Vodní Filtr Dílů
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu MWT-05

Napsat recenzi

Související produkty