Sdílet
Druhé světové VÁLKY 2. světové války NĚMECKÁ ARMÁDA STYL PLOCHÉ WEHRMACHTU LOPATA UPEVŇUJE NÁSTROJ - Světové vojenské Store
Cena
1 038.08 Kč
Dostupnost Skladem

Specifikace:

T, že obraz může být trochu jiný, poněkud v barvu z výrobku, budete dostávat v důsledku různých monitoru. Uvědomte si prosím před nabízení.

Zpětná vazba:

1> Vaše Zpětná vazba je pro nás velmi důležité, věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu, děkuji moc !!

2> nabízíme vždy nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás.

3> Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní(1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde. Děkuji!!!

Návrat:

I když máme velkou důvěru v kvalitu a ceny našich produktů, nemůžeme zaručit, že každý kupující by být 100% spokojeni s nimi. Ale bez ohledu na to, slibujeme, budeme se snažit v našich silách vyřešit jakýkoliv problém nastal v průběhu transakce. To, co sledujeme, není jen podnikání nebo zisku. Upřímnost je to, co si vážíme mnohem více!

Pokud si chcete náhrady, protože položky vady nebo nějaké jiné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste si to. poplatek vztahující se k vrátit poštovní by měl být překonán sami.

Díky za tvůj příchod!

Štítky: německé jednotné ww2, německá armáda camo, C96, ww2, armáda usa 2. světové války, aby čínská armáda, kozoroh muž, německá ww2, německá armáda 2. světové války, cihla 2. světové války.

Typ Craft Suvenýr

Napsat recenzi

Související produkty