Sdílet
1 Pár Potlačení Hluku Špunty Do Uší Proti Hluku, Silikonové Vodotěsné Prach-Důkaz, Špunty Do Uší, Potápění, Vodní Sporty, Plavání Příslušenství
Cena
174.74 Kč -31 %
256.93 Kč
Dostupnost Skladem

{vlastní}

Funkce

- Prodloužený vytáhnout kartu pro pevnější uchycení

- Konvexní bod je přidán do filtru, aby se zvuk měkčí

- 20DB: To není normální anti-hluk špunt do ucha, ale hudební sluchátka, která chrání sluch od high-decibel poškození po dlouhou dobu.

- Unikátní stavební konstrukce, brát v úvahu rezonanční frekvence ucha blednutí hladiny zvuku rovnoměrně bez změny kvality, ale klid a bezpečí.

- Motor Sports & Track Racing Nadšenci Univerzální přístroj s moderní filtrační technologie v špunt do ucha sám, nabízí obranu a jasná komunikace.

- Snadné ukládání a nosit všude.

- Vynikající blokovat nežádoucí zvuky, zatímco spíte. Nejlepší silikonové možnosti, které pohodlně sedět poskytuje slyšet alarm brzy ráno.

- Mini plug s silné protihlukové špunt do ucha kit poskytuje efektivní štít proti hlasité a vysoké frekvence povyk, zatímco stále která vám umožní slyšet celé spektrum zvuku, není tlumený. Speciálně vybavené profesionální sada na stavební práce.

- Hypoalergenní & Vodotěsný: je vyroben z bezpečné a bez zápachu silikonové kůže-příjemný materiál, jsou vhodné pro dívky a chlapce.

Co je Potlačení Hluku špunty do Uší

- Tento špunt do ucha je odlišná od běžné silikonové špunty do uší. Je dobře známo, že konvenční ucpávky do uší jsou tvarované z jednoduché konstrukce a 100% čistého silikonu.

- Hlavní role je, aby se zabránilo hluku a vody.

- Návrh koncepce a zaměření hudební sluchátko není narušit kvalitu zvuku z jakékoli frekvenci, ale také umožňuje poslouchat a vychutnat celou škálu melodie. Proto, různé akustický útlum filtru je přidána na základě prevence hluku.

- Role je: kromě toho, aby účinně snížit hluk a šum na koncert, zvuk přes filtr, můžete zachovat hudba je účinný zvuk.

Důvod pro použití:

V obyčejný koncert, úroveň zvuku je obecně 105-115 db. Lidé slyší dojde k poškození sluchu, pokud budou i nadále vyšší než 1,5 minuty v této high-decibel případ. Role této silikonové špunty do uší je efektivně filtrovat zvuky, zachovat jasnost hudební kvality zvuku a snížení hluku poškození sluchu.

Na sobě metoda:

Vytáhněte horní část ucha jemně vyrovnejte špunt do ucha s zvukovodu a jemně otočte ji do vhodné polohy, aby bylo zajištěno, že vzduch ve zvukovodu nekomunikuje s tmosphere. Tento produkt může být použit opakovaně a vyčistit.

Specifikace

Název produktu: Potlačení Hluku špunty do Uší

Materiál: silikon+filtr

Barva: Černá/Červená/Modrá/Fialová/Oranžová/Zelená/Transparentní/Zlatý

Vodotěsný: ano

Redukce šumu Hodnocení: 20dB

Použití: pro bubeník, DJ, koncerty, koncerty, kapely, bary, celou řadu velkých stran, motorové sporty, pohodlí, spánek a proti chrápání použití.

Obsah Balení:

1x Pár Potlačení Hluku špunty do Uší

Štítky: profesionální špunty do uší na spaní, hodně špunt do ucha, hluk ucha plug, walker elektronické ušní svíčky, Ucho Chránit, motocykl špunty muži, Žádný hluk, siliconen špunty do uší, vodní sporty, špunt do ucha spát.

Číslo Modelu Potlačení Hluku Špunty Do Uší
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC

Napsat recenzi

Související produkty