Sdílet
1ks Přírodní rostlinný Extrakt Tetování Tisk Odstranění Krém Bezbolestně Obočí Eyeline Tělo Odstraňovač Kůže Semi-Permanentní Make-up Cleaner
Cena
62.52 Kč -40 %
105.82 Kč
Dostupnost Skladem

1ks Přírodní rostlinný Extrakt Tetování Tisk Odstranění Krém Bezbolestně

Vlastnosti: 1. S přírodních rostlinných složek, bezpečný a žádné podráždění, neškodné pro kůži. 2. Především se používá k odstranění tetování na tělo, tetování obočí, oční linky, tetování, lesk na bělení. 3. Hluboce proniknout do pokožky, aby se rozpustil tetování pigment, podporovat metabolismus tvrdohlavý pigment. 4. Po čištění pleti, vzít malé množství krém s vatovým tamponem a aplikovat ji rovnoměrně na označené oblasti. Jemně masírujte, dokud se vstřebává. 5. Rychlá a bezbolestná metoda, jak odstranit nežádoucí a unavený tetování tisky, jednoduché použití.

Specifikace: Typ Položky: Tetování Odstranění Krém Barva: Jako Obrázky Show Textura: Krém Aplikace: Osobní/Tetování

Jak Používat: Třikrát denně, jednou ráno, večer a večer.

Poznámka: 1. Metabolický cyklus kožních buněk je přibližně 28 dnů, který se používá každý den na podporu absorpce kůží až do metabolismem odolných pigmentů. 2. Oční linky použití: použití v noci. Zavřít oči před spaním a držet se ho každý den.

Štítky: rtopr opravy, duhové tetování, krém na tetování, dočasné tetování, toaleta make-up příslušenství, odmastit nehty, pincel obočí tisk, j cain, velké tetování odstraňovač, film tetování.

Typ Tetování příslušenství
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty