Sdílet
Doprava zdarma ST Samec SC Ženské Optický Adaptér ST-SC Hybridní Optický Adaptér
Cena
242.79 Kč
Dostupnost Skladem

Doprava zdarma ST Samec SC Ženské Optický Adaptér ST-SC Hybridní Optický Adaptér

Tento ST(Muž) SC(Samice) typ optické hybridní adaptér je regulovaný typ vlákna-vložený adaptér konektor, který se podrobí operaci sestřihu a spojení mezi optickými vlákny.

Funkce:

Opakovaně až 1000 krát

Vysoká přesnost a dobrou kompatibilitu

Vysoká spolehlivost a stabilita

Specifikace:

1. Hybridní typ adaptéru: ST(Muž) SC(Žena)

2. Vlákno tyle: SM 9/125 Vlákno.

3. Vkládání Ztráty(db): Méně než 0,50

4. Opakovatelnosti(db): Větší než 0,38

5. Zaměnitelnost(db): Méně než 0,20

6. Pouzdro Zásuvky Materiál: oxid Zirkoničitý keramické

7. Pracovní teplota: -25C až +75C.

8. Skladovací teplota: -25 c do +75C.

Parametr

Jednotka

ST samec na samice SC

SM

PC/UPC/APC

Vložný Útlum (Typicky)

dB

≤0.2

Návrat Ztráta

dB

≥60

Vyměnitelnost

dB

≤0.2

Opakovatelnost

dB

≤0.2

Trvanlivost

Čas

> 1000

Provozní Teplota

°C

-40~75

Skladovací Teplota

°C

-45~85

Štítky: spojka lc, vlákno síťový přepínač, sc spínač, Vlákno, sc zásuvka, optické vlákno sekáček, adaptér sc upc, spojka optických vláken, linksys switch, xlo.

Číslo Modelu HH-123
Položka ST(Muž) SC(Samice) typ optické hybridní adaptér
Typ Adaptéru ST-SC
Značka TRENSBATTER

Napsat recenzi

Související produkty